1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > Obraz "MAGIC" 70x70cm abstrakcja akryl na płótnie 3D (nr 6932841)

OBRAZ "MAGIC" 70X70CM ABSTRAKCJA AKRYL NA PŁÓTNIE 3D

maART

Cena: 970 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 40,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 300,00 zł / 60,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 10 dni roboczych
Obraz “MAGIC" posiada piękne kolory i przejścia, które na żywo są jeszcze bardziej efektowne. Detale farb i pasteli przyciągają wzrok. Obraz powstał z intencją cieszenia się życiem, małymi rzeczami oraz doceniania miłych momentów w ciągu dnia, w których (jeśli tylko chcemy) zauważymy odrobinę magii ✨, ponieważ “…w życiu piękne są tylko chwile…".

Obraz ma wymiary 70x70cm i jest to płótno grubsze 3D, które pięknie prezentuje się na ścianie; jest gotowy do zawieszenia, użyto zarówno farb akrylowych oraz pasteli olejnych, produktów wysokiej jakości. Przeważające barwy obrazu: pomarańczowy, różowy, fioletowy, odcienie bieli. Użyto także farb fluorescencyjnych oraz mieniących się. Boki stanowią kontynuację obrazu.

Obraz czeka na kogoś, kto zakocha się w nim i zapragnie mieć odrobinę magii u siebie.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Każdy obraz jest wyjątkowy, namalowany z konkretną intencją i emocjami, które towarzyszyły artystce w procesie tworzenia. Proszę sobie pozwolić na chwilę zadumy i odkryć jakie emocje u Państwa się pojawiają patrząc na dany obraz. Sztuka jest wszędzie, wystarczy otworzyć swoje serca.

Tagi: #abstrakcja, #malarstwo, #obraz, #obraz do salonu

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
maART

maArt tworzy obrazy, inspirując się pięknem natury, muzyki i sztuki w różnej formie oraz emocjami, które towarzyszą artystce w procesie tworzenia. Niezwykłe i piękne jest to, że każdy obraz może wywołać zupełnie inne emocje w każdym z nas. Największą radością będzie przekazanie Państwu tych pięknych odczuć na płótnie. Niech te obrazy towarzyszą Państwu każdego dnia.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy maART

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top