1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > Obraz ręcznie malowany na płótnie, akrylowy rozm. 130 x 60 (nr 6856450)

OBRAZ RĘCZNIE MALOWANY NA PŁÓTNIE, AKRYLOWY ROZM. 130 X 60

Twórcza pracownia Balance

Cena: 700 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 50,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 130,00 zł / 26,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Dusza miasta.

Obraz ręcznie malowany na płótnie bawełnianym, akrylowy rozm 130 x 60.

Obraz zabezpieczony werniksem. Boki zamalowane na czarno.

Gotowy do powieszenia.

Podpis autorski na rewersie.

Do obrazu załączony certyfikat autentyczności.
Obraz można wieszać na 4 różne sposoby

Tagi: #obraz abstrakcyjny, #obraz na płótnie

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Twórcza pracownia Balance Aneta Janecka
al. Niepodległości 21 b/1, 65-048 Zielona Góra
NIP: 973-054-38-70
Twórcza pracownia Balance

Mam na imię Aneta i pochodzę z Zielonej Góry. Wywodzę się z filozofii, którą ukończyłam na Uniwersytecie Zielonogórskim. Malarstwo jest bliskie mojemu sercu i łączę je z filozofią nadając obrazom szczególną interpretację. Tworzę abstrakcje, które odbijają się w lustrze mojego serca, gdyż malarstwo abstrakcyjne to jedna z moich największych pasji. Wszystkie uczucia, które towarzyszą mi w kontakcie z naturą, odczucia związane z życiem codziennym, przelewam na płótno odzwierciedlając je w swoich obrazach. Jednym słowem tworzę tak jak czuję i kieruję się tym co podpowiada mi serce. Uwielbiam mocną kolorystykę, nasycone barwy, kontrastowe wzory i duże formaty. Obrazy wychodzące spod mojego pędzla czy mojej szpachli są pełne pozytywnej energii.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Twórcza pracownia Balance

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top