1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Komunia
  4.  > Obrazek na pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej dla chłopca - bejcowany (nr 6225422)

OBRAZEK NA PAMIĄTKĘ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ DLA CHŁOPCA - BEJCOWANY

pracownia na deskach

W dniach 27.06.2021 - 11.07.2021 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 11.07.2021.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Obrazek w kształcie kapliczki z granatowym daszkiem, malowany farbami akrylowymi boki obrazka bejcowane przez co widać strukturę drewna.
Obrazek do powieszenia na ścianie, polecam na prezent -pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej (jeśli pojawi się życzenie, mogę namalować obrazek nowy na wzór tego co widać, mogę zmienić kolorystykę włosów chłopca np. jeśli jest brunetem, kolor daszka itp do ustalenia, wykonanie nowego obrazka wynosi ok 7-10 dni) wysokość 30 cm szer z daszkiem 19,5cm bez daszka 16,5 cm

TAGI: #anioł dla chłopca, #anioł stróz, #pamiątka pierwszej komunii, #prezent dla dziecka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy pracownia na deskach

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top