1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > one / mosiądz (nr 5345831)
Poradnik prezentowy na Święta 2018

ONE / MOSIĄDZ

alina filimoniuk

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Delikatny naszyjnik, na który składa się jedna gładka kropla wykonana z mosiądzu, zawieszona na długim mosiężnym łańcuszku w czarnym kolorze.
Kropla jest wykonana z mosiądzu, a jej wielkość to 1,6 mm długości.
Łezka ma obły kształt, a jej wykończenie jest satynowe/matowe.

Całość tworzy delikatną aczkolwiek przyciągającą uwagę biżuterię.

Kropla zawieszona jest na długim mosiężnym łańcuszku w czarnym kolorze o długości 75 cm.

Po wcześniejszym kontakcie istnieje możliwość wykonania indywidualnego zamówienia np. dłuższy/krótszy łańcuszek oraz inna ilość zawieszek.

TAGI: #filimoniuk, #kropla, #minimalizm, #mosiądz
alina filimoniuk

Marka Filimoniuk Design tworzy niestandardową biżuterię łączącą różne materiały takie jak srebro, bursztyn, mosiądz, żywice. Projekty to połączenie tradycyjnych metod jubilerskich i nowoczesnego designu.Każdy produkt jest unikatowy dzięki ręcznemu wykonaniu.Najważniejszy jest ciekawy pomysł.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy alina filimoniuk

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top