1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Kolczyki
  4.  > Orientalne miedziane kolczyki Labradoryt (nr 6759288)

ORIENTALNE MIEDZIANE KOLCZYKI LABRADORYT

White Moth

Cena: 260 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Kurier: 23,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Orlen Paczka: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
długość kolczyków: 8,5 cm
szerokość kolczyków: 3,7 cm

Kolczyki z naturalnymi kamieniami, Labradorytem. Piękne, masywne, bogato zdobione kolczyki. Wielu przychodzą na myśl meduza, ośmiornica lub grzybki - wyobraźnia widzi to czego potrzebuje ;) Całkowicie unikatowe wykończenie, nigdzie indziej niespotykane.

Wykonane w całości z czystej, grubszej miedzi z bardzo dużą dbałością o detale. Miedź została wypolerowana na najwyższy błysk.

Miedź została poddana procesowi: młotkowania, fakturowania, oksydowania, polerowania, woskowania.

Woskowane specjalnym preparatem renesansowym, który zapewnia ochronę przed utlenianiem miedzi (czernieniem) - oprócz bigli.

⚫ Labradoryt to kamień, którego pole energetyczne oddziałuje na sferę twórczej kreatywności i innowacyjności.

⚫ Labradoryt łącząc równocześnie energię Słońca i Księżyca, dodaje siły w przetrwaniu ciężkich momentów życia (stresująca praca, problemy finansowe bądź rodzinne, osłabienie zdrowia).

⚫ Pomaga podążać za głosem intuicji (wyostrza ją) i określić właściwy czas do wcielenia danych idei w życie.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
* robione również na zamówienie z dowolnym kamieniem * ZNAJDŹ MNIE NA INSTAGRAMIE ;)

TAGI: #boho, #duże, #miedź, #rustykalny
White Moth

Biżuteria i inne twory wytworzone z duszą dla unikalnych osób, ceniących naturalność i nietuzinkowe podejście do życia. Do tworzenia wykorzystuję prawdziwe kryształy, czystą miedź, stal, drewno i sznur - niebawem również srebro.

Organiczno-rustykalny styl jaki udało mi się uzyskać, to zasługa łączenia paru styli i technik, tworzących w sumie coś zupełnie nowego i wyjątkowego. Wciąż poszukuję nowych inspiracji w strukturach, barwach i formie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy White Moth

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top