1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Inne
  4.  > Pastelowy harmonijkowy album dziecięcy (nr 6418768)

PASTELOWY HARMONIJKOWY ALBUM DZIECIĘCY

DeriCrafts

W dniach 07.04.2023 - 12.04.2023 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 12.04.2023.

Cena: 75 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Paczkomat InPost: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 23,00 zł / 4,60 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Szczegóły:

Album wykonany na bazie polskiego producenta do samodzielnego wklejenia zdjęć o wymiarach 9,5 x 9,5 cm. Okładki oraz wnętrze albumu zostało przeze mnie ręcznie przygotowane i wykonane przy wykorzystaniu papierów drukowanych na materiale bez kwasowym, nie zawierającym ligniny. W środku zamieszczone są białe maty pod zdjęcia. Ozdoby zamieszczone są tak, aby można pod nie było włożyć zdjęcie.

. . .

* Wymiary albumu to 15,5 cm x 15,5 cm
* Kolor biały
* 6 stron
* 10 miejsc na zdjęcia o wymiarach 9,5 x 9,5 cm
* Białe maty pod zdjęcia zamieszczone w albumie

. . .

Tagi: #album handmade, #dziecko, #pastelowy, #urodziny dziecka

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
DeriCrafts

W moim sklepiku znajdziesz ręcznie zdobione kartki, pudełka oraz albumy. Prosta, ale nietuzinkowa kartka lub opakowanie upominkowe, stanowić może wyjątkową i piękną oprawę dla drobnych podarunków dla najbliższych na różne okazje a nawet i bez okazji. Wykonuje również prace personalizowane na zamówienie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy DeriCrafts

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top