1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Tace
  4.  > Patera VINYL (nr 4231470)
New Year Sale 2019

PATERA VINYL

RefreszDizajn

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Dla melomanów i miłośników słodyczy, elegancki, vintage-owy przedmiot mający wielorakie zastosowanie: jako patera do muffinek, ciasta, słodyczy, owoców...lub po-prostu stoi i wygląda :)

Patera wykonana jest z trzech płyt vinylowych.
Vinyle połączone centralnym stalowym rdzeniem z uchwytem, w srebrnym kolorze. Całość rozbieralna, możliwa kombinacja ilości pięter (1,2 lub 3). Wierzchnia strona płyt (etykieta informacyjna) jest impregnowana, co pozwala na przecieranie całej powierzchni na mokro. Podstawa antypoślizgowa.

Oryginalny, niepowtarzalny produkt wykonany ręcznie. Z racji że płyty były używane i mają wiele lat, każda patera jest jedyna w swoim rodzaju.

Wymiary:
wys.: 35cm
śr.: podstawy: 30cm
prześwit między piętrami: 10cm

W większości płyty były używane więc możliwe są widoczne ślady użytkowania w postaci rysek.
..Choć bądź co bądź, dodaje to wyrobowi oryginalności ! :)

Patera Vinyl nie żyje w zgodzie ze zmywarką i promieniami słonecznymi!

TAGI: #prl, #recycling, #upcycling, #vintage
RefreszDizajn

RefreszDizajn to zabawa formą, obsadzanie ocalonych od zapomnienia rzeczy w zaskakujących rolach. Budulcem może być wszystko, od suszarki fryzjerskiej po oldskulowe przeźrocza.
Prawdziwa gratka dla koneserów sztuki z odzysku: artystyczny recykling z PRL-em w tle.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top