DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > Perełka! ❀ڿڰۣ❀ PORTMEIRION BOTANIC GARDEN - DUŻA DONICZKA ❀ڿڰۣ❀ Cyklameny ❀ڿڰۣ❀ UNIKATOWA (nr 5397436)

PEREŁKA! ❀ڿڰۣ❀ PORTMEIRION BOTANIC GARDEN - DUŻA DONICZKA ❀ڿڰۣ❀ CYKLAMENY ❀ڿڰۣ❀ UNIKATOWA

Sweet Home

Cena: 188 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 23,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Porcelanowa duża doniczka od Portmeirion, seria Botanic Garden - Cyklameny. Wzór jest jeden i powtarza się czterokrotnie. Zdobienia autorstwa Susan Williams Ellis, która przez lata współtworzyła tę kultową i znaną serię. Perełka kolekcjonerska!

Wysoka jakość wykonania. Naczynia tej marki i tej serii są poszukiwane i cenione przez kolekcjonerów.
Kolory żywe, stan idealny. Średnica około 13cm,wysokość 10,5cm

Polecam unikat na rynku!

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #botanic garden, #kolekcjonerski wazon, #porcelana rosenthal versace, #portmeirion boch
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top