1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > PIŁKA REHABILITACYJNA% (nr 6337414)
Dzień Matki 2021

PIŁKA REHABILITACYJNA%

Lumpuj

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Duża piłka + pompka,

rehabilitacyjna

w turkusowym kolorze,

65 cm

NOWA

NIEOTWIERANE PUDEŁKO

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #piłka, #piłka do ćwiczeń, #piłka rehabilitacyjna, #rehabiliacyjna
Lumpuj

RE-VINTAGE GALLERY SHOP. Z miłości do ciuchów !
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Lumpuj

MOHAIR%

MOHAIR%

16 zł20 zł
MONKI%

MONKI%

17 zł30 zł
HARRY%

HARRY%

15 zł30 zł
LATO

LATO

15 zł
VENEZIA%

VENEZIA%

140 zł200 zł

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top