1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Inne
  4.  > Planer Ślubny, Notes Notatnik Panny Młodej (nr 5126641)

PLANER ŚLUBNY, NOTES NOTATNIK PANNY MŁODEJ

Druk Love

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Cudowny Notes ślubny - niezwykle przydatny każdej Pannie Młodej! Miękka oprawa i niewielka waga pozwala na stałe noszenie w torebce. Jak tylko masz pomysł - notujesz, kalkulujesz, planujesz.. masz na to aż 108stron i specjalne miejsce na wizytówki!
Ufff... tyle jest do zrobienia a każdy pomysł ważny :)
W notesie jest kalendarz na lata 2016-2018. Piękna grafika, miejsce na notatki i to wszystko w jednym miejscu, zawsze pod ręką.
W Planerze ślubnym!

Wymiary: 14x20cm - A5

Spis treści: KALENDARZ NA ROK 2016, 2017, 2018, KALENDARZ ROK PRZED ŚLUBEM, 6 MIESIĘCY PRZED ŚLUBEM, 3 MIESIĄCE PRZED ŚLUBEM, 2 MIESIĄCE PRZED ŚLUBEM, 1 MIESIĄC PRZED ŚLUBEM, 2 TYGODNIE PRZED/1 TYDZIEŃ PRZED, DZIEŃ PRZED ŚLUBEM, PLAN TEGO DNIA, KONTAKTY, ZALICZKI, LOKALE - PORÓWNANIE, WESELE SALA - PYTANIA, KOŚCIÓŁ - PYTANIA, GARDEROBA - PANNA MŁODA, GARDEROBA - PAN MŁODY, LISTA GOŚCI, LISTA GOŚCI TYLKO NA ŚLUB, PLAN WRĘCZANIA ZAPROSZEŃ, ADRESY GOŚCI DO WYSŁANIA POCZTĄ, ZAKUPY - WÓDKA WESELNA, ZAKUPY - TORT I CIASTA, MENU WESELNE, KOSZTY, PLAN ROZSADZENIA GOŚCI, MUZYKA, DO KUPIENIA, DO ZROBIENIA, MIODOWY MIESIĄC, LISTA RZECZY DO SPAKOWANIA, DRUKLOVE POLECA, MIEJSCE NA WIZYTÓWKI ORAZ 10 STRON NA WŁASNE NOTATKI!

TAGI: #notatnik, #notes, #planer, #ślub
Druk Love

Druk Love kompleksowo wykona plastyczną oprawę imprezy.Projektujemy zaproszenia, save the date i dodatki ślubne takie jak winietki dla Gości, zawieszki i etykiety na alkohol, plany stołów, menu, cupcake toppers, cupcake wrappers itp.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Druk Love

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top