1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kuchnia i jadalnia
  4.  > Podkładki na stół
  5.  > Plażowe podkładki pod kieliszki z falami z żywicy, wakacyjny klimat, morze, plaża (nr 6619628)

PLAŻOWE PODKŁADKI POD KIELISZKI Z FALAMI Z ŻYWICY, WAKACYJNY KLIMAT, MORZE, PLAŻA

Akrylove.art

W dniach 12.08.2022 - 21.08.2022 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 21.08.2022.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

wymiary: 9,7x9,7 cm,

zestaw: 6 podkładek z żywicy epoksydowej na sklejce
+ drewniany pojemnik na podkładki

Piękna ozdoba w stylu boho z cudownym, wakacyjnym klimatem.
Idealne na prezent na parapetówkę, na urodziny lub pod choinkę. Doskonale wzbogacą nowoczesne wnętrze.

Podkładki idealne pod kieliszki i chłodne napoje (po gorących kubkach mogą zostać na nich okrągłe ślady)

TAGI: #boho, #plaża, #podkładki na stół, #podstawki
Akrylove.art

Aleksandra Nowak
Artystka urodzona pierwszego dnia wiosny 1991 r. - zafascynowana poznawaniem świata oraz tworzeniem własnej przestrzeni abstrakcyjnych obrazów.

Ciekawość świata i pragnienie poczucia wolności uzależniły ją od podróży. W realizacji marzeń o egzotycznych krajach pomogły stypendialne wyjazdy studenckie. Dzięki nim mieszkała w Peru, Chorwacji i na dwóch Wyspach Kanaryjskich - Lanzarote i Gran Canarii. Każde wakacje poświęcała zaś autostopowym podróżom po Europie. W pamięci najbardziej zapadł beztroski miesiąc na Bałkanach. Spanie na plażach pod gołym niebem, czy na dachu opuszczonego hotelu w Chorwacji, codzienne oglądanie wschodów i zachodów słońca i liczne nurkowania w przepięknych wodach wywarły wielki wpływ na jej życie i twórczość.

Obecnie łączy stałą, biurową pracę z tworzeniem abstrakcyjnych obrazów, pod nazwą Akrylove.art. Pojawiają się na nich - w formach często nieoczywistych, - wszystkie miejsca, które widziała i wrażenia, których doświadczyła....
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Akrylove.art

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top