1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Inne
  4.  > Podkładka pod mysz, mała. I love cycling (nr 6814179)

PODKŁADKA POD MYSZ, MAŁA. I LOVE CYCLING

studioixi

Cena: 69 zł

Dostępnych: 20 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 10 dni roboczych
Podkładka pod mysz z nadrukiem. W przypadku indywidualnych zamówień dotyczących personalizacji projektu proszę kontaktować się z naszą pracownią. Wymiary do wyboru: 19 x 24,5 cm (69 zł.) lub 29 x 36 cm (72 zł.), obie opcje w 3 mm grubości. Tył podkładki jest czarny. Materiał: guma, poliester. Gwarancja: 24 m-ce. Produkcja: Polska, z troską o naturalne środowisko.

Nadruk wykonany najnowszą technologią, gwarantującą długą trwałość. Dostępne są również inne wzory, napisz do nas, jeśli nie znalazłeś odpowiedniego w naszej galerii. Wystawimy produkt na zamówienie.
Grafiki dostępne na naszych kubkach i innych produktach możemy nadrukować również na podkładce.

Czas realizacji to zwykle do 7-14 dni roboczych, jednak np. w okresach świątecznych może się wydłużyć.

Tagi: #i love cycling, #podkładka pod mysz, #rower, #rowerowa pasja

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: TWO-ŻYWO Piotr Bartkowski
Sikorskiego 22/1, 55-120
NIP: 536-179-69-74
studioixi

Wszystko zapoczątkowała miłość do rowerów, którą postanowiliśmy przenieść na dodatki z życia codziennego.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studioixi

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top