DecoBazaar > Dom > Podkładki i obrusy > Podkładki pod kieliszki na wino (nr 5002408)

PODKŁADKI POD KIELISZKI NA WINO

cuba_libre

Cena: 55 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 18,00 zł / 3,60 zł
Zestaw 4 podkładek pod kieliszki na wino z woreczkiem do przechowywania. Pełnią one nie tylko funkcję podkładki, ale również pomagają zidentyfikować czyj to kieliszek :). Podkładki po odwróceniu można używać jako typowych podkładek. Do ich przechowywania dołączony jest ściągany sznurkiem woreczek z aplikacją. Podkładki uszyte z bawełny i cienkiej ociepliny bawełnianej. Można prać w pralce w 30-40 stopniach.
Wym. podkładek 11cm - zmieszczą kieliszki o maks. rozmiarze stopki ok. 9cm.


Istnieje możliwość wykonania podkładek na więcej kieliszków.

TAGI: #bawełna, #etui, #podkładki, #wino
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy cuba_libre

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top