1. DecoBazaar
  2.  > Torebki
  3.  > Woreczki i sakiewki
  4.  > Podróżny worek na bieliznę w czarną kratę, worek podróżny na pranie, akcesoria podróżne (nr 6416484)

PODRÓŻNY WOREK NA BIELIZNĘ W CZARNĄ KRATĘ, WOREK PODRÓŻNY NA PRANIE, AKCESORIA PODRÓŻNE

BalticBags

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Podróżny worek na pranie lub bieliznę wykonany z czarnej bawełny i bawełny w czarną kratę, z ręcznie wyszywanymi napisami (można zamówić dowolną nazwę lub imię, szczegóły podaj w wiadomości do mnie). Torby będą przydatne podczas podróży jako torby na pranie, torby podróżne, torby na bieliznę, czy na buty.

Rozmiar: 50 cm x 40 cm

Szczegóły: wykonany z czarnej bawełny i bawełny w czarną kratę, zaokrąglone dolne rogi, napis na czarnym tle, rypsowa wstążka. Produkt jest już wstępnie wyprany. Oznacza to, że w następnym praniu tkanina nie będzie się kurczyć.

Jak dbać o worek:
- Prać w pralce maks. 40°C, program delikatny.
- Prasować, maks. 200°C
--------------
Wymiary są przybliżone i mogą się nieznacznie różnić.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości napisz do mnie :) Wszystkie użyte tkaniny są wstępnie wyprane (dekatyzowane). Oznacza to, że po następnym praniu nie będą się kurczyć.

TAGI: #akcesoria podróżne, #worek na bieliznę, #worek na buty, #worki pdróżne
BalticBags

Torby, worki, organizery i inne akcesoria podróżnicze uszyte z naturalnych materiałów takich jak len i bawełna. Prezenty na każdą okazję: fartuszki, etui na chusteczki itp. z dedykacją lub imieniem.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy BalticBags

Top