1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Kartki okolicznościowe
  4.  > Kartki ślubne
  5.  > Prosta, elegancka kartka ślubna (nr 6301720)

PROSTA, ELEGANCKA KARTKA ŚLUBNA

DeriCrafts

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Szczegóły:

Prezentowana kartka została wykonana na bazie z grubego papieru offsetowego i kolorowego drukowanego papieru jako tła, wyprodukowanego w Polsce (papier jest wolny od kwasów / nie zawiera ligniny). Główną dekorację, którą stanowią kwiaty, wycięłam ręcznie z papieru drukowanego. Finalnie kartka została wykończona delikatnymi sizalowymi niteczkami, pół perełkami oraz stosownym napisem.

. . .

* Wymiar kartki wynosi około 16 x 11,5 cm
* Kartka jest dostarczana w pasującym solidnym pudełku z grubego papieru
* Kartka jest pusta w środku (nie drukuję życzeń)

. . .

Wszystkie materiały użyte do stworzenia prezentowanej kartki są wysokiej jakości, dlatego jest ona wyjątkowym produktem, który może być doskonałym dodatkiem do prezentu dla Twoich bliskich.
Tę kartkę wykonałam dla Ciebie ręcznie z dbałością i precyzją, aby dać Ci produkt wyjątkowy i unikatowy (nie ma drugiego identycznego).
Podstawę kartki stanowi baza z grubego papieru (300g) dzięki czemu doskonale trzyma ona ciężar wszystkich ozdób, co sprawia, że można wyeksponować ją jako ozdobę w swoim domu.

. . .

TAGI: #kwiaty, #różowy, #Ślub, #ślubna kartka
DeriCrafts

W moim sklepiku znajdziesz ręcznie zdobione kartki jak i pudełka, a z czasem i przedmioty, które specjalnie dla Ciebie przygotowuję z dbałością o detale. Prosta, ale nietuzinkowa kartka lub opakowanie upominkowe, stanowić może wyjątkową i piękną oprawę dla drobnych podarunków dla najbliższych na różne okazje a nawet i bez okazji. Wykonuje również prace personalizowane na zamówienie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy DeriCrafts

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top