1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Metalowe przedmioty
  4.  > Przedwojenny duży talerz / taca, emalia (nr 6844081)

PRZEDWOJENNY DUŻY TALERZ / TACA, EMALIA

Vintage Europe

Cena: 45 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 24,00 zł
Paczkomat InPost: 18,00 zł
Orlen Paczka: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Duży emaliowany talerz z dawną sygnaturą fabryki w Olkuszu. Jak można przeczytać na stronie fabryki w 1907r. władze rosyjskie zatwierdziły i zarejestrowały Akcyjne Towarzystwo Tłocznych i Emaliowanych Wyrobów "Westen". Głównym akcjonariuszem i pierwszym dyrektorem zakładu był wiedeński przemysłowiec Peter Westen. Sygnatura widoczna na talerzu to właśnie owo "W" stosowane od na początku XX wieku. Talerz ma liczne ślady użytkowania, glównie rysy. Mimo to będzie świetną ozdobą rustykalnej kuchni lub tacą, na której można ustawić świece. Śr. 32 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

Tagi: #emalia, #przedwojenny, #taca, #talerz

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: MDESIGN Mateusz Grzędowski
Weselna 47, 92-014 Łódź
NIP: 726-251-78-60
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Vintage Europe

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top