DecoBazaar > Dziecko > Inne > PRZEPIŚNIK DLA DZIECI Z AUTORSKIMI ILUSTRACJAMI (nr 5271519)

PRZEPIŚNIK DLA DZIECI Z AUTORSKIMI ILUSTRACJAMI

Parallel World

Cena: 75 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Gotowanie to podróż do niezwykłych krain... wyobraźnia, pasja i chęć sprawienia najbliższym przyjemności! W tym właśnie celu powstała Książeczka na Przepisy skierowana do osób, które dopiero poznają arkana sztuki kulinarnej. Każdy z pięciu rozdziałów tej podróży - książeczki został opatrzony swoją oryginalną nazwą i autorską ilustracją. Format książeczki to 210x210 mm., a objętość to: ok. 100 stron. Dodatkowo zamieszczony został Przelicznik, którego porównałabym do kompasu wskazującego nam właściwe proporcje;) Osobno dodana zakładka, nie pozwoli Wam zagubić się pomiędzy kartkami, a karteczka z nadrukiem pomocniczych linii utrzyma w ryzach notatki... Okładki od wszelkiego typu wgnieceń i plam chroni folia, bo jak wiadomo w podróży może zdarzyć się dosłownie wszystko...
*możliwa jest zmiana kolorystyki!!!

DETALE:
- Materiał: okładka i rozdziały - papier 300g. (wysoka gramatura), wnętrze: papier gładki 80g., metalowa spirala.
- Format: 210x210 mm., całość ok. 100 stron.
- Pięć rozdziałów
- Komplet składa się z książeczki kucharskiej, zakładki, papierowej wkładki z nadrukiem linii.

Projekt, ilustracje, wykonanie i opakowanie - Parallel World.

TAGI: #dla dziecka prezent, #książka kucharska, #notes na przepisy, #przepiśnik
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Parallel World

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top