DecoBazaar > Święta i okazje > Kartki okolicznościowe > pudełko na chrzest REZERWACJA (nr 5457698)

PUDEŁKO NA CHRZEST REZERWACJA

Ladybug

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Unikatowe pudełko na życzenia i prezent z okazji Chrztu. Po podniesieniu wieczka ukazuje się przestrzenna kołyska z kwiatami i misiem opartym o łóżeczko. Na ściankach miejsce na gotówkę (serduszko) oraz na wklejenie życzeń (drukowany i wklejony przesłany przez klienta tekst po zakupie).
Pastelowa kolorystyka współgra z klasycznym wyglądem całości, oddając przy tym dziecięcy wdzięk i podniosłość wydarzenia.

ZDJĘCIA POGLĄDOWE. Zdjęcia gotowego pudełka zostaną wysłane przed wysylką.


Wymiary: złożone pudełko 10x10x10 cm
po rozłożeniu krzyżyk 30x30cm

Dostępne "od ręki"

TAGI: #aniołek, #chrzest, #kołyska, #pudełko na chrzest
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Ladybug

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top