1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Inne
  4.  > Pudełko na Chrzest Święty (nr 6833934)

PUDEŁKO NA CHRZEST ŚWIĘTY

PAPIEROWA KRAINA

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Eksplodujące pudełko na Chrzest dla dziewczynki/chłopca. W środku miejsce na pieniądze, piękne życzenia z miejsce na Twój podpis. Rozmiar pudełka przed rozłożeniem 10x10 po rozłożeniu 30x30. Zapraszam również do składania indywidualnych zamówień.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu, to dobrze trafiłeś. Zrobię dla Ciebie coś wyjątkowego na wyjątkowe zamówienie. Zapraszam do kontaktu!

Tagi: #chrzest święty, #kartka na chrzest, #kartka okolicznościowa, #pudełko na pieniądze

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Papierowa Kraina DOROTA DRZEWIECKA
ul. Pułaskiego, 5A, Drezdenko
NIP: 281-007-22-45
PAPIEROWA KRAINA

Cześć, mam na imię Dorota tworzę kartki od 8 lat. Wejdź do mojego świata Papierowej Kraina , a gwarantuję że odnajdziesz w niej kawałek mojego serca w tym co robię z pasją i zaangażowaniem.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy PAPIEROWA KRAINA

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top