1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Artykuły papiernicze
  4.  > Zakładki do książek
  5.  > "Lekarska" - Zakładka do książki (nr 6099731)

"LEKARSKA" - ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

only for you

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Oryginalna zakładka do książki wykonana według autorskiego projektu.

Ta niewielkich rozmiarów zakładka zaznaczy miejsce, w którym zakończono lekturę książki (wystarczy umieścić zakładkę pomiędzy stronami książki, tak aby ozdobny element zwisał wzdłuż grzbietu książki). Może także okazać się pomocna przy zaznaczaniu stron w kalendarzu czy notatniku.

Zakładka może stanowić samodzielny upominek dla studentki medycyny/lekarki lub uzupełnienie do prezentu w postaci książki.

W odróżnieniu od większości zakładek, ta zakładka dostępna jest w dwóch egzemplarzach (tu zamawiasz 1 egzemplarz zakładki), więc możesz skompletować prezent np. dla koleżanek.

Zakładka została wykonana przy użyciu:
- szklanych szlifowanych koralików (wymiary: średnica kulki ok. 0,8 cm, wymiary oponki to ok. 0,8 x 0,6 cm)
- elementów metalowych i metalizowanych w kolorze jasnego i ciemnego srebra

Zawieszka stetoskop jest zawieszką dwustronną.
UWAGA - ze względu na przesunięty środek ciężkości zawieszka nie "wisi" prosto, lecz pod kątem.

Wymiary zakładki:
-baza: ok. 8,0 cm długości
-element doczepiany do bazy: ok. 4,9 cm długości (w tym zawieszka stetoskop ok. 2,6 cm długości)

Przedstawione kolory mogą się nieznacznie różnić,w zależności od ustawień ekranu.
Zakładkę należy chronić przed kontaktem z wodą.
Ze względu na zawartość drobnych elementów zakładka nie jest przeznaczona dla dzieci.

Tagi: #lekarz

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
only for you

"Only for you" to zakładki do książek wykonane według własnych,autorskich, pomysłów. Większość przedmiotów jest wykonana tylko w jednym egzemplarzu - tylko dla Ciebie :). Zakładki mogą być miłym, niezobowiązującym prezentem lub dodatkiem do prezentu w postaci książki. Przyjrzyj im się dokładnie, może znajdziesz upominek dla bibliotekarki,anglisty, biologa,maturzysty/studenta (z koniczynką na szczęście). Może znajdziesz też coś dla siebie?
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy only for you

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top