1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > Refleksja-akwarela oryginał (nr 6747738)

REFLEKSJA-AKWARELA ORYGINAŁ

Atelier Joanna

Cena: 330 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 20,00 zł / 4,00 zł
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Nastrojowa akwarela inspirowana magicznym światem przyrody . Praca o wymiarach 32 cm x 24 cm, sygnowana, namalowana na wysokiej jakości papierze akwarelowym 425 g/m . Praca jest oprawiona w prosta ramę w kolorze czarnym lub biały (do wyboru) + pleksi .Wymiary z oprawą: 40 cm x 30 cm. Akwarela ta może stać się udanym prezentem dla miłośników Natury, romantyków .


Wymiary: 32 cm x 24 cm
Oprawa: tak
Rok powstania: 2022

TAGI: #akwarela oryginał, #obraz kwiaty, #obraz ręcznie malowany, #obrazek na ścianę
Atelier Joanna

Artysta plastyk, magister sztuki (ukończyła ASP -Wrocław, dyplom z malarstwa).
Maluje w różnych technikach ze szczególnym zamiłowaniem do akwareli.
Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą m.in. w Niemczech, Francji, Szwajcarii,USA ,Kanadzie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Atelier Joanna

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top