1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Roy Kirkham - kostna porcelana! ❀ڿڰۣ❀ ROSE ❀ڿڰۣ❀ Kubek z zaparzaczem ❀ڿڰۣ❀ MARKOWA PORCELANA, SYGNOWANA ❀ڿڰۣ❀ (nr 5894795)
New Year Sale 2019

ROY KIRKHAM - KOSTNA PORCELANA! ❀ڿڰۣ❀ ROSE ❀ڿڰۣ❀ KUBEK Z ZAPARZACZEM ❀ڿڰۣ❀ MARKOWA PORCELANA, SYGNOWANA ❀ڿڰۣ❀

Sweet Home

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀❀ڿڰۣ❀

PORCELANA KOSTNA - mieszanka spopielonych kości bydła, kaolinu i skalenia jest wysoko jakościowym materiałem ceramicznym. Niezwykle mocnym, jednocześnie lekkim, co pozwala na wytwarzanie produktów bardziej eleganckich i trwałych. Czysta barwa bieli, przejrzystość i wytrzymałość mechaniczna dają możliwość bogatej kolorystycznie i szczegółowej dekoracji na wytwarzanych produktach.

Roy Kirkham - Rose. Komplet na dużą kawę, bądź dużą herbatę/ziółka z pięknym różanym zdobieniem. Komplet z zaparzaczem i pokrywka porcelanową, zaparzacz porządnie wykonany z gęstym nieprzepuszczającym sitem.Wykonany z jakościowej, prześwitującej pod światło i dźwięcznej porcelany kostnej w kolorze mlecznej bieli. Zestaw pięknie i elegancko się prezentuje, wygodny kształt, porcelana dobrze wyprofilowana, lekka, wygodne ucho. Komplet jest nowy, firmowo zapakowany w stanie idealnym, bez żadnej ryski itp.
Wymiary; średnica kubka z uchem około 12cm. Bez ucha, sama góra 7,5cm, wysokość samego kubka 10,5cm. Zaparzacz, długość 9cm. Idealnie spasowany z kubkiem i pokrywką.

Również na ciekawy i elegancki upominek.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #crown wedgwood róże kubek, #cukiernica rosa misnia róża, #porcelana serwis do herbaty, #roy kirkham rosenthal derby
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top