1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kuchnia i jadalnia
  4.  > Rustykalna Deska (nr 6617403)

RUSTYKALNA DESKA

Norda Design

Cena: 95 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 27,00 zł / 5,40 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Deska w stylu rustykalnym, prowansalskim.
Wykonana została z kawałka drewna z historią, które najpierw zostało starannie obrobione, następnie pomalowane farbą akrylową, którą w końcowym etapie postarzyła.
Każda z moich prac jest unikatem. Dbam o to, aby miały cechy stylu wiejskiego, prymitywnego.
Wymiary: 21cm x 12,5 x 3 cm
Wzór został zaprojektowany przeze mnie, pojawia się na większości moich prac z kategorii rękodzieła użytkowego artystycznego. Najczęściej jest wypalamy w drewnie pirografem, tym razem został namalowany.
Deska pełni funkcję dekoracyjną, doskonale zagra we wnętrzach rustykalnych, prowansalskich, stylizowanych na wiejskie, etno.
Można też wykorzystać ją jako podstawkę pod miseczki, świecę, doniczkę, stroik.
Deska wykonana jest z drewna sosnowego, na końcu zabezpieczona została lakierem.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Przesyłkę pakuję w sposób zero/less waste. Daj proszę znać, jeśli chcesz, aby zapakowana była jak prezent.

TAGI: #kuchnia prezent, #rustykalna dekoracja, #styl prowansalski, #wiejskie
Norda Design

Witaj,
Zajmuję się drewnem, jest to materiał, który kocham, cenię a także uznaję za jeden z najszlachetniejszych. Najczęściej używam drewna z historią i charakterem, tego, które odsłużyło już wiele lat. Jeśli używam drewna świeżego, to zawsze dbam o to, aby odratować kawałki przed spaleniem. Moim celem jest artystyczny recycling drewna. Kocham drzewa, i bardzo chcę aby żadne nie ucierpiało z powodu mojej pracy twórczej. Drewno jest elementem wspólnym moich różnych projektów, do których należą:
-przedmioty użytkowe typu deski kuchenne, podstawki, tace(styl rustykalny, prowansalski, folkowy, etno, prymitywny, wiejski).
-obrazy na drewnie( duże folkowe ptaki na plastrach, małe ptaszki na deseczkach, anioły opiekuńcze w stylu naiwnym, ludowym, folkowym oraz koty.

Jeśli chodzi o deski, podstawki i tace, to każda moja praca jest unikatem, a wzór jest moim autorskim projektem, i choć pozornie ten sam na każdej desce, to za każdym razem jest trochę inny gdyż nie kalkuję go....
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Norda Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top