DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > *** SALONOWE RZADKIE CUDO*** Kryształowa stołowa donica *** Głęboki wypukły szlif *** Ponad czasowa elegancja. (nr 5049034)

*** SALONOWE RZADKIE CUDO*** KRYSZTAŁOWA STOŁOWA DONICA *** GŁĘBOKI WYPUKŁY SZLIF *** PONAD CZASOWA ELEGANCJA.

Sweet Home

Cena: 269 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 27,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Cudeńko, bardzo rzadko spotykane. Kryształowa donica stołowa, piękny głęboki szlif i elegancka forma. Masywna i ciężka, co świadczy o jej jakości. Naprawdę unikatowa i nie spotykana. Świetna również na bardzo gustowny podarunek z kwiatkiem w środku. Jak na swoje lata stan wyśmienity, bez rys, obić itp. Kryształ pięknie odbija światło, nie zmatowiony o pięknej dawnej barwie. Trzeba pamiętać o jednej zasadzie odnośnie kryształów, myjemy tylko w zimnej wodzie, ciepła powoduje iż kryształ matowieje!
wysokość - 13cm, średnica 12cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #donica doniczka osłonka, #kryształ, #luksusowa, #na kwiaty
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top