DecoBazaar > Torebki > Torebki na ramię > Skórzana torba z ażurową klapą (nr 4901894)

SKÓRZANA TORBA Z AŻUROWĄ KLAPĄ

Łatka fashion

Cena: 1150 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Duża, skórzana torba z ażurową klapą.
Torba na zamówienie, termin realizacji ok.: tygodnia, możliwość zamówienia w innym kolorze.
Wymiary: długość ok.: 41cm, wysokość ok.: 39cm, głębokość ok.: 9cm, długość uchwytu (pierwsze dziurki) ok.: 85cm, szerokość rączki od: 6cm do 13cm.
Tworzywo: skóra naturalna.
Kolor: brąz.
Projekt: komora główna torby otwierana na zamek i przykryta ażurową klapą.
Na tylnej ściance torby kieszeń A4, otwierana na zamek.
Uchwyt torby asymetryczny, z jednej strony szerszy, z drugiej strony węższy, zawiszony z jednej strony na metalowym okręgu, z drugiej strony długość regulowana za pomocą metalowej klamry.
Wnętrze torby: na ściance tylnej kieszona wielkości połowy A4, zapinana na zamek.
Na ściance przedniej dwie kieszonki na Smartphona i podwójny przedziałek na długopisy.

TAGI: #brązowa torba, #duża torba, #torba skórzana, #torba z kieszeniami
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Łatka fashion

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top