1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Meble
  4.  > Stoły i stoliki
  5.  > Stół dębowy MOODi (nr 6613932)

STÓŁ DĘBOWY MOODI

Moods from the Woods

Cena: 4900 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 200,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 800,00 zł / 160,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 15 dni roboczych
Stół MOODi to pierwszy stół w naszej ofercie - mamy do niego słabość, ale nie tylko my:)
Podstawowa konfiguracja to dębowy blat o wymiarach 2000x900mm, gr 40mm barwiony na czarny kolor, z krawędziami frezowanymi pod kątem 45 stopni, osadzony na podstawie o niespotykanej formie, czym z pewnością wyróżnia się w tłumie.


*Każdy egzemplarz wykonujemy na indywidualne zamówienie - istnieje możliwość personalizacji rozmiarów i kolorystyki

TAGI: #dąb, #designerski, #drewno naturalne, #stal
Pufy dla dzieci, Stoły z krzesłami, Stoły okragłe
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Moods from the Woods

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top