DecoBazaar > Dom > Meble > Stół old white (nr 4936594)

STÓŁ OLD WHITE

ReLoved by Maja Komasa

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Baaardzo stary stół z ceratowym blatem trafił do nas już jakiś czas temu. Dzisiaj już takich nie robią, jak to mawia moja mama. Dużo pracy wymagał top, ale było warto. Pod zniszczoną, zieloną "naklejką" ukrywało się piękne drewno, które starannie oczyściliśmy i zabarwiliśmy na szlachetny brąz. Wyglądał jednak zbyt nowocześnie więc nałożyliśmy ponownie bejcę, tym razem w kolorze białym whitewash firmy General Finishes, która idealnie podkreśliła wszystkie wgłębienia i historię naszego mebla. Nogi malowane złamaną bielą Old white nabrały lekkości a lekkie przetarcia uwidaczniają ich piękny kształt

Wymiary stołu - złożony blat
długość: 100 cm
szerokość: 75 cm
wysokość: 79 cm
Rozłożony blat:
długość: 185 cm

TAGI: #drewniany, #prowansja, #stół, #whitewash
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ReLoved by Maja Komasa

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top