DecoBazaar > Dom > Meble > Stolik dębowy "Siódmy" (nr 4918238)
Poradnik prezentowy

STOLIK DĘBOWY "SIÓDMY"

ZLASU

Cena: 1160 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 80,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 250,00 zł / 50,00 zł
Czas realizacji: 14 dni roboczych
Inspiracją był piękny, lity kawałek drewna. Odpowiednio opracowany zyskał kształt zgrabnego coffee table. Ciężki, szklany blat z hartowanego szkła opiera się na bokach stolika podczas gdy jego dolna płyta daje funkcjonalną półkę.

Podana cena dotyczy modelu o wymiarach:
długość 70 cm, szerokość 55 cm, wysokość 37 cm, grubość 4 cm

Inne dostępne rozmiary to:
długość 110 cm, szerokość 60 cm, wysokość 37 cm, grubość 4 cm
długość 80 cm, szerokość 80 cm, wysokość 37 cm, grubość 4 cm

Czas realizacji: 4-6 tygodni.

Materiały: drewno dębowe, barwione szkło hartowane, mieszanka wysokiej jakości naturalnych olejów i żywic.
Każdy egzemplarz ma wypalone logo ZLASU wraz z unikatowym numerem seryjnym.

Ponieważ pracuję z prawdziwym drewnem, każdy egzemplarz stolika jest wyjątkowy, posiada inną barwę i układ słojów drewna. Zdjęcia ukazują jeden z gotowych modeli, Państwo dostaniecie egzemplarz stworzony specjalnie dla Was.
W sprawie informacji o dostępności i kosztach innych rozmiarów czy dokładniejszym czasie realizacji serdecznie zapraszam do kontaktu.

TAGI: #stolik dębowy, #stolik do salonu, #stolik drewniany, #stolik kawowy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ZLASU

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top