1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Meble
  4.  > Stolik mobilny, Huwa-Spiegel Parsol, Niemcy, lata 70. (nr 6609624)

STOLIK MOBILNY, HUWA-SPIEGEL PARSOL, NIEMCY, LATA 70.

gablota

Cena: 849 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 100,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 400,00 zł / 80,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Mobilny stolik wyprodukowany w latach 70. przez niemiecką firmę Huwa-Spiegel Parsol. Stolik składa się z trzech szklanych blatów. Środkowa półka jest wysuwana. Rama stolika wykonana jest z profili stalowych, niklowanych. Tafle blatów wykonane są ze szkła ołowianego, kryształowego. Stolik jest bardzo masywny. Zachowany jest w stanie oryginalnym. Na ramie stolika występują miejscowe przebarwienia oraz zarysowania widoczne na zdjęciach. Na środkowym szklanym blacie, w rogu szyby występuje niewielkie pęknięcie. Wysokość 55 cm | szerokość 86 cm | głębokość 46 cm.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #barek, #lata 70-te, #stolik, #vintage
gablota

Przedmioty z przełomu lat 1950-1990 zachowane w oryginalnym stanie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy gablota

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top