1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Meble
  4.  > Stolik,stół kawowy drewniany stary po metamorfozie turkusowy (nr 6842352)

STOLIK,STÓŁ KAWOWY DREWNIANY STARY PO METAMORFOZIE TURKUSOWY

JagArts

Cena: 800 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 300,00 zł / 60,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Stolik z litego drewna całkowicie klejony bez wkrętów...stara produkcja po barwnej przemianie JagArts całość odrestaurowana farbami kredowymi i ozdobiona autorską wizją...Ochronna woskiem naturalnym natomiast blat woskiem twardym osmo.
Nie jest ciężki,ponieważ sam blat,mimo solidnej konstrukcji ma około 5-6 mm grubości.To sklejka.
Wymiary: wysokość: 76 cm, średnica 80 cm.
Przekrój nogi 6x4 cm

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Przedmioty dawno zapomniane lecz urocze,mające duszę w której ciągle śpiewa historia przemijania...Kocham sztukę i pragnę ją rozwijać ukazując państwu moje wizje kreowania nowego wizerunku dawnych, bardziej lub mniej zapomnianych przedmiotów codziennego użytku i starając się aby każda z tych prac była indywidualna i jedyna w swoim rodzaju.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

Tagi: #ręcznie malowany, #stolik drewniany, #stolik kawowy

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
JagArts

JagArts tworzy metamorfozy używanych przedmiotów codziennego użytku , które są wyrazem poszukiwań malarskich wizji barw i sposobu wyrażania różnych technik odnawiania mebli i innych przedmiotów codziennego użytku .Niech te prace sprawią państwu radość posiadania i radowania się pięknem sztuki tak indywidualnej i jedynej w swoim rodzaju.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy JagArts

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top