1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Komunia
  4.  > Św. Antoni (nr 6431973)

ŚW. ANTONI

WIELKIE NIEBA

Cena: 185 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 75,00 zł / 15,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Św. Antoni z Padwy
Święty Antoni z Padwy to mistrz ewangelicznej pokory.W ikonografii przedstawiany jest w habicie franciszkańskim; nieraz głosi kazanie, czasami trzyma Dziecię Jezus. Jego atrybutami są: księga, lilia, serce, ogień – symbol gorliwości, bochen chleba, osioł i ryba. Jest patronem dzieci, górników, małżeństw i narzeczonych.

Opis:
Święty nie od parady, a od wsparcia udzielanego z nieba.Święty dla każdego!

Urocza figurka św. Antoniego, wykonana z bawełny,wełny, filcu, poliestru i miękkiego wypełnienia. Na dłoni, chlebuś przypinany na rzep. Wysokość: 35cm
Św. Antoni wyposażony jest w różaniec normalnej wielkości, dzięki czemu gdy będziesz chciał się pomodlić, wystarczy sięgnąć do boku świętego:)
Jeśli potrzebujesz produktu na prezent, bierzmowanie, I Komunię Świętą lub chcesz aby uszyć Twojego patrona, ulubionego świętego, zakonnika lub zakonnicę z danego zgromadzenia, napisz.

TAGI: #święty, #święty patron
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy WIELKIE NIEBA

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top