1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Boże Narodzenie
  4.  > Świąteczna kartka w czerwieni i bieli ze śnieżynką (nr 6365533)

ŚWIĄTECZNA KARTKA W CZERWIENI I BIELI ZE ŚNIEŻYNKĄ

DeriCrafts

W dniach 01.08.2022 - 09.08.2022 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 09.08.2022.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Szczegóły:

Prezentowana kartka została wykonana na bazie z grubego papieru kraftowego i kolorowego drukowanego papieru jako tła, wyprodukowanego w Polsce (papier jest wolny od kwasów / nie zawiera ligniny). Główną dekorację, którą stanowi śnieżynka, którą wycięłam ręcznie z kraftowego papieru. Śnieżynkę ozdobiłam dodatkowo brokatem, dzięki czemu w świetle słoneczny subtelnie migocze dając efekt skrzącego się śniegu (niestety na zdjęciach trudno pokazać ten efekt). Finalnie kartka została wykończona pół perełkami oraz stosownym napisem wyciętym z kraftowego papieru.

. . .

* Wymiar kartki wynosi około 15 x 10,5 cm
* Kartka dostarczana jest z pasującą kopertą
* Kartka i koperta zapakowane są w przezroczystą folię
* Kartka jest pusta w środku (bez życzeń)

. . .

Tę kartkę wykonałam dla Ciebie ręcznie z dbałością o szczegóły, aby dać Ci produkt wyjątkowy i unikatowy (nie ma drugiego identycznego).

TAGI: #kartka okolicznościowa, #kartki świąteczne, #śnieżynka, #święta bożego narodzenia
DeriCrafts

W moim sklepiku znajdziesz ręcznie zdobione kartki jak i pudełka, a z czasem i przedmioty, które specjalnie dla Ciebie przygotowuję z dbałością o detale. Prosta, ale nietuzinkowa kartka lub opakowanie upominkowe, stanowić może wyjątkową i piękną oprawę dla drobnych podarunków dla najbliższych na różne okazje a nawet i bez okazji. Wykonuje również prace personalizowane na zamówienie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy DeriCrafts

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top