1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Świece i świeczniki
  5.  > Świecznik - Królowa Nocy (nr 6794466)

ŚWIECZNIK - KRÓLOWA NOCY

IRIS MANUFAKTURA

Cena: 769 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Wyjątkowy świecznik - Królowa Nocy. Rarytas dla miłośników mrocznych klimatów. Królowa uwielbia ciemność i mrok. Pojawia się o zmroku by zamknąć Wrota Dnia magicznym kluczem. Pilnie go strzeże, by nikt przedwcześnie nie otworzył wrót do światła dziennego.
Całość wykonana jest na drewnianej, prostokątnej desce o wymiarach 41x18cm. Szerokość mierzona ze skrzydłami - 30cm. Do deski zmocowany jest dekoracyjny łańcuch na którym można zawiesić świecznik. Wysokość z łańcuchem - 50cm. Korona to miejsce na świeczkę typu t-light.

TAGI: #czaszka, #korona, #skrzydła, #świecznik
IRIS MANUFAKTURA

Witaj w moim świecie!
-odrobina wyobraźni, trochę natchnienia, szczypta pasji tworzenia-
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy IRIS MANUFAKTURA

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top