1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Artykuły papiernicze
  4.  > Zakładki do książek
  5.  > Szachy - Ręcznie Grawerowana Zakładka z Personalizacją (nr 6693537)
Poradnik prezentowy na Święta 2023

SZACHY - RĘCZNIE GRAWEROWANA ZAKŁADKA Z PERSONALIZACJĄ

Artymateria

Cena: 1250 zł

Dostępnych: 5 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: za darmo
Kurier: za darmo
Paczkomat InPost: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): za darmo
Wysyłka nastąpi w ciągu 7 dni roboczych
Motywem przewodnim zakładki są szachy. Ręcznie grawerowane na miedzi figury oraz ozdobne ornamenty uzyskały swoją głębię dzięki oksydowaniu i polerowaniu. Aby utrwalić efekt oksydowania powierzchnia zakładki została pokryta bezbarwnym lakierem. Kiedy zakładka spoczywa pomiędzy stronami książki, na zewnątrz pozostaje charms, którym jest wykonana z miedzi figura, a mianowicie król.

• Rewers zakładki pozostał gładki, co umożliwia wygrawerowanie dedykacji bądź dowolnego tekstu. Krótką personalizację wygrawerujemy z przyjemnością i bezpłatnie. Długi tekst wygrawerujemy z taką samą radością, jednak po ustaleniu ceny :)

• Wymiary zakładki [mm]: 1 x 40 x 135 Wysokość charmsa [mm]: 40

Tagi: #dla miłośników szachów, #ekskluzywna zakładka z szacham, #prezent dla szachisty, #zakładka do książki na prezent

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Andrzej Spyra "Artymateria"
Marszałkowska 83/23, 25-549 Kielce
NIP: 959-150-85-73
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Artymateria

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top