DecoBazaar > Dodatki > Szale i kominy > Szalik Madame Olga Pompon (nr 4897243)

SZALIK MADAME OLGA POMPON

Madame Qukardka

Cena: 145 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Szalik wykonany w całości ręcznie na drutach, zakończony na obu końcach kolorowymi pomponami, również wykonanymi ręcznie. Szalik ma ok. 2 m długości, wykonany jest w całości z włóczki o wykończeniu "non pilling", czyli nie mechacący się. Kolory występujące w szaliku to odcienie szarości, lekko przetykane /tzw "fabric", akcentami w kolorze niebieskim, różowym i lila. Pompony z tej samej włóczki, w kolorach: amarantowy, odcienie szarości, turkus, trochę czarnego i śliwkowego. Polecam szalik zarówno dla Pań jak i dla Panów.

Każdy z wyrobów z mojej serii MADAME jest niepowtarzalny, wykonany ręcznie, w jednym egzemplarzu.

TAGI: #ciepły szalik, #pompony, #wełna, #zimowy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Madame Qukardka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top