1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kuchnia i jadalnia
  4.  > Tace
  5.  > taca dekoracyjna drewno fale handmade (nr 6778748)
Black Friday 2022

TACA DEKORACYJNA DREWNO FALE HANDMADE

zatopionehome

Cena: 119 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 20,00 zł / 4,00 zł
Kurier: 25,00 zł
Paczkomat InPost: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Taca dekoracyjna drewniana. Ręcznie malowany wzór fal, użyty materiał to żywica epoksydowa. Taca o wymiarach 21cm x 15cm
możliwośćwybramniakoloru fal, rodzaj tacy.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Jeśli spodobało Ci się coś, ale potrzebujesz większego rozmiaru, innego koloru lub masz własny pomysł wystarczy ,że napiszesz a dogadamy szczegóły i wykonam dla Ciebie personalizowany produkt :)

TAGI: #drewniane, #homedecor, #taca drewniana, #żywica epoksydowa
zatopionehome

Witam, jestem Weronika Wołoszyn. Tworzę dekoracje wnętrz z żywicy. Uważam, że każdy człowiek powinien mieć swój kąt-swoją przestrzeń. Dlaczego by nie zadbać o to miejsce? Dlaczego by nie sprawić, by było wspaniałe, by bylo oazą i ostoją, podczas gdy cały świat pędzi w zaskakującym tempie? Kryształy to symbol luksusu, wyrafinowania i jedności z naturą. We wszystkich moich pracach znajdziesz choć cząstkę "przemyconej" natury w postaci obrazu, tacy, stolika czy innej pracy. Natura uspokaja, pozwala wrócić do tego, CZYM i KIM NAPRAWDĘ JESTEŚMY. NATURA TO CZĘŚĆ NAS!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy zatopionehome

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top