1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kuchnia i jadalnia
  4.  > Talerze i patery
  5.  > Talerzyk deserowy kolekcjonerski (nr 6856253)

TALERZYK DESEROWY KOLEKCJONERSKI

lignar

Cena: 155 zł 116 zł

Najniższa cena z 30 dni: 155 zł
Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 75,00 zł / 15,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Talerzyk deserowy, 15x15 cm, 2023

Rysunek na talerzu jest wykonany odręcznie i utrwalony w wysokiej temperaturze. Sugeruję myć talerz ręcznie w ciepłej wodzie/nie szorować.

Talerzyk kolekcjonerski autorstwa Pauliny Lignar
Talerzyk ze szkła hartowanego

Tagi: #rysunek odręczny, #talerz dekoracyjny, #talerzyk

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
lignar

© Copyright by Paulina Lignar 2023

studied:
Academy of Fine Art Cracow,
Akademie der Bildenden Künste Wien
graduated:
Master of Art
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy lignar

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top