DecoBazaar > Święta i okazje > Ślub > Tandem Wpisów Gości Weselnych - 40x50 cm (nr 4893119)

TANDEM WPISÓW GOŚCI WESELNYCH - 40X50 CM

margot

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Jest to unikalny, spersonalizowany plakat. Na tym plakacie podana jest data Waszego ślubu oraz imiona pary młodej. Odciski palców tworzą baloniki, które sprawiają wrażenie jakby unosiły rower wpisów w górę.

Dodatkowo możesz wybrać rower tandem spośród ukazanych poniżej , kolor plakietki oraz kolor tuszu, który dostajesz gratis (kolor tuszu do wyboru).

Plakat wydrukowany jest na bardzo dobrej jakości papierze o gramaturze 180g.

Wydruk nie rozmazuje się nawet przy wilgotnych rękach. Producent papieru gwarantuje utrzymanie się bieli papieru oraz nieblaknięcie tuszu przez 120 lat!

Wymiary plakatu: 40x50 cm

Proszę o podanie imion, daty ślubu. nr roweru oraz koloru tuszu po dokananiu zakupu.

TAGI: #księga gości, #ślub, #tandem, #wesele
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy margot

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top