1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > teardrop/double #3 (nr 5345598)
Poradnik prezentowy na Święta 2018

TEARDROP/DOUBLE #3

alina filimoniuk

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Delikatny naszyjnik, na który składają się dwie różnej wielkości łezki zawieszone na srebrnym łańcuszku.
Większa zawieszka wykonana jest ze srebra, mniejsza zaś z mosiądzu.

Zawieszki mają kształt łezki, która jest fasetowana w dolnej części. Łezki mają różną wielkość.
Wykończenie zawieszek jest matowe/satynowe - w górnej części i delikatnie błyszczące na jednej z dolnych powierzchni.

Mniejsza ma 1,5 cm długości
Większa ma 2 cm długości.

Całość tworzy delikatną aczkolwiek przyciągającą uwagę biżuterię.

Krople zawieszone są na srebrnym łańcuszku o długości około 45 cm, zakończonym zapięciem bagnetowym. Łańcuszek można wykorzystać do innych wisiorów.

Po wcześniejszym kontakcie istnieje możliwość wykonania indywidualnego zamówienia np. dłuższy/krótszy łańcuszek oraz inna ilość zawieszek.

TAGI: #drops, #kropla, #mosiądz, #srebro
alina filimoniuk

Marka Filimoniuk Design tworzy niestandardową biżuterię łączącą różne materiały takie jak srebro, bursztyn, mosiądz, żywice. Projekty to połączenie tradycyjnych metod jubilerskich i nowoczesnego designu.Każdy produkt jest unikatowy dzięki ręcznemu wykonaniu.Najważniejszy jest ciekawy pomysł.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy alina filimoniuk

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top