1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > TOM HORSE - Pekin Opera mask - emalia ❤ Unikatowe - Prezentowe opakowanie (nr 5698681)

TOM HORSE - PEKIN OPERA MASK - EMALIA ❤ UNIKATOWE - PREZENTOWE OPAKOWANIE

Sweet Home

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

TOM HORSE - Pekin opera mask ❤ Unikatowe - Prezentowe opakowanie. Wyjątkowy komplet - Tom Horse, Pekin opera mask artwork. Komplet nożyków do listów. Na wzór malowanych masek z opery w Pekinie.
Zapakowane w firmowe opakowanie z dołączonym certyfikatem oryginalności i chusteczką do czyszczenia, każda zakładka sygnowana, na rewersie maski. Wykonane ze złoconego metalu i emalii w różnych kolorach. Na pudełku hologram autentyczności. Bardzo unikatowa rzecz, nie do dostania w Polsce. Dla siebie, bądź jako unikatowy upominek z klasą.
Stan nowy - idealny, również pudełko w stanie idealnym. Wymiary pudełka, około 20cm x 9,5cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #charmsy, #nozyk do listów feng shui, #tom horse pekin opera mask, #zakładka doulton rosenthal
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top