1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Kolczyki
  4.  > Inne
  5.  > Turkusowe Kolczyki Geometryczne Kolczyki Niebieskie Kolczyki Nowoczesne Kolczyki Kolorowe Kolczyki (nr 6574828)

TURKUSOWE KOLCZYKI GEOMETRYCZNE KOLCZYKI NIEBIESKIE KOLCZYKI NOWOCZESNE KOLCZYKI KOLOROWE KOLCZYKI

Nigra

Cena: 120 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 17,00 zł / 3,40 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego
Nowoczesne kolczyki wykonane w całości ręcznie z masy termoutwardzalnej Fimo, brokatu, żywicy syntetycznej oraz ze sztyftów ze stali chirurgicznej. Wielkość kolczyków to ok. 55 mm z biglami, 35 mm bez bigli. Kolczyki są lekkie i bardzo solidnie zrobione.
Zobacz moją całą galerię w Decobazaar:)

Tagi: #boho kolczyki, #kolczyki retro, #kolczyki vintage, #nowoczesne kolczyki

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Omifimo Magdalena Bułdak
Podwisłocze, 38 b/10, Rzeszów
NIP: 813-333-67-14
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Nigra

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top