1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Inne
  4.  > UNIKALNY EXLIBRIS W POSTACI PIECZĘCI... (nr 5239456)

UNIKALNY EXLIBRIS W POSTACI PIECZĘCI...

Parallel World

Cena: 360 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Exlibris jest niewielką formą graficzną będącą oznaczeniem właściciela księgozbioru. Zgodnie z tradycją zawiera imię i nazwisko właściciela oraz element graficzny ilustrujący jego charakter, bądź upodobania... Exlibris więc nie tylko zdobi, ale również opowiada poprzez unikalny symbol o swoim właścicielu... Cena zawiera tradycyjną drewnianą pieczęć drukowaną laserowo, poduszeczkę z tuszem w wybranym kolorze oraz trzy projekty, z których będzie można wybrać sobie ten właściwy, a także dokonać drobnych, końcowych poprawek... Każdy projekt jest unikalny i zostanie stworzony na podstawie Państwa opisu dotyczącego właściciela księgozbioru, lub jego charakteru. Exlibris może być również unikatowym prezentem dla miłośników papierowych wydań książek, oraz młodej pary o podobnych zainteresowaniach:)

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych

TAGI: #exlibris, #pieczęć, #ślubny prezent, #stempel
Parallel World

Edyta Łaszkiewicz – absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Podpisująca się inicjałami P.W. – Parallel World. Zajmuje się tworzeniem ilustracji i projektowaniem użytkowym. Do swoich prac wykorzystuje własne zdjęcia, bądź ilustracje…
Autorka opowieści dla dzieci pt.: "Niezwykłe światy Arabelki" oraz "Akademia Wyobraźni" wydanych przez Wydawnictwo "Skrzat" w 2013 roku.
W wolnym czasie maluje i opisuje wytwory własnej wyobraźni…
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Parallel World

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top