DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > UNIKAT!!! *•* RZEŹBA Z BRĄZU *•* Przycisk do papieru *•* Pięknie wykonana *•* Wysoka jakość wykonania *•* (nr 5154326)

UNIKAT!!! *•* RZEŹBA Z BRĄZU *•* PRZYCISK DO PAPIERU *•* PIĘKNIE WYKONANA *•* WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA *•*

Sweet Home

Cena: 386 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 26,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Unikat - piękna plastyczna rzeźba z brązu. Przycisk do papieru, ozdoba biurkowa. Rzeźba z wierzchu wykonana jest z brązu, (środek wypełniony, drewnem, masą - nie jest dokładnie wiadomo czym), od spodu podklejona zielonym filcem zabezpieczającym przed ewentualnymi zarysowaniami.
Wyjątkowa rzecz, nie spotyka się takich. Ma już swoje lata, co jest tylko atutem. Zachowana w stanie bardzo dobrym, nie posiada wgnieceń itp. Piękna patyna lat, ciężka masywna. Nie widać sygnatury, może jest gdzieś malutka pod patyną, nie chcę czyścić aby nie naruszać jej walorów. Już na pierwszy rzut oka widać piękną pracę rąk. Długość 15cm. Idealna na luksusowy upominek z klasą np. dla konesera sztuki.
Naprawdę wyjątkowa!

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #figurka, #przycisk do papieru, #rzeźba, #rzeźba z brązu
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top