1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > UNIKAT! ❀ڿڰۣ❀ SECESJA ❀ڿڰۣ❀ Elegancja i styl ❀ڿڰۣ❀ JOHNSON BROS ❀ڿڰۣ❀ Motywy florystyczne i srebrzenie. Kmplet na cztery osoby do espresso. UNIKAT! (nr 5256316)

UNIKAT! ❀ڿڰۣ❀ SECESJA ❀ڿڰۣ❀ ELEGANCJA I STYL ❀ڿڰۣ❀ JOHNSON BROS ❀ڿڰۣ❀ MOTYWY FLORYSTYCZNE I SREBRZENIE. KMPLET NA CZTERY OSOBY DO ESPRESSO. UNIKAT!

Sweet Home

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Piękny porcelanowy komplet dla czterech osób do espresso. Znanej angielskiej manufaktury Johnson Bros, sygnowany koroną królewską. Czysta biel i florystyczne motywy, typowe dla okresu secesji. Bardzo elegancka forma, karbowania i szlachetna linia, zdobienia w turkusowym wykończeniu, gustowne srebrzenie. Komplet cztery filiżanki z talerzykami i cukierniczka. Stan bardzo dobry, bez ubytków, wytarć, srebrzenie nie wytarte, itp.
Polecam piękna szlachetna linia w niespotykanym wykończeniu.
Filiżanki wysokość 6cm, średnica 9cm(razem z uchem)
Talerzyki średnica 11,5cm
Cukiernica średnica 8cm, wysokość 4,7cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #filiżanki do kawy, #komplet, #porcelana, #secesja
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top