1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Unikat! ❀ڿڰۣ❀ STARY DELFT ❀ڿڰۣ❀ W całości ręcznie malowany ❀ڿڰۣ❀ Poszukiwana porcelana (nr 5316832)

UNIKAT! ❀ڿڰۣ❀ STARY DELFT ❀ڿڰۣ❀ W CAŁOŚCI RĘCZNIE MALOWANY ❀ڿڰۣ❀ POSZUKIWANA PORCELANA

Sweet Home

Cena: 366 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Kurier: 23,00 zł
Paczkomat InPost: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Unikat! Oryginalny Royal Delft, z kolekcji Iconic. Bardzo rzadko spotyka się oryginalne wyroby tej marki, w szczególności z poprzednich lat. Marka ta jest znana i ceniona na całym świecie. Wazon pochodzi z ręcznej produkcji i w całości jest ręcznie misternie(każdy listek, kreska itp.) malowany podszkliwnie, jest to żmudne i pracochłonne zajęcie, artysta dostaje czysty nieszkliwiony przedmiot na który w całości ręcznie maluje niebieskościami o różnym odcieniu i gęstości, przedmiot nie ma na sobie żadnych linii pomocniczych, ani wzoru. Wszystko powstaje od podstaw, w danym zarysie wzoru, widać to po dokładnym przyjrzeniu się z bliska, po zakończeniu malowania przedmiot zostaje poddany rygorystycznej ocenie jakości, jeżeli spełnia oczekiwania zostaje odręcznie sygnowany i podpisany przez wykonawców. Po tym etapie zostaje poddany szkliwieniu.

Piękne niuanse kolorystyczne niebieskości i piękny wzór. Oczywiście jak przystało na wyroby tej marki, jakość jest bardzo wysoka, sygnatura odręczna podszkliwna marki, również numeryczna i podpis rzemieślnika oraz malarza którzy byli odpowiedzialni za powstanie tego egzemplarza.
Co jest bardzo ważne stan wazonu jest idealny, bez uszkodzeń, wszelkie odbarwienia na zdjęciach to wynik odbicia światła. Choć w przypadku takich wyrobów i uszkodzone, czy klejone osiągają wysokie ceny. Wysokość 14cm

Ceny tych wyrobów powalają i osiągają wysokość do kilku tysięcy euro. Można to sprawdzić na stronie Royal Delft, kolekcja iconic, warto zajrzeć.

CENA BARDZO ATRAKCYJNA!!!
Polecam, duża rzadkość na polskim rynku! Świetny również na wysmakowany upominek.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #portmeirion patera miśnia, #royal delft dolton boch, #talerz owoce rosenthall booths, #wedgwood spode japonia
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top