1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Villeroy & Boch Niemiecka porcelana SEPTFONTAINES filiżanka do kawy wzór róże (nr 6582920)

VILLEROY & BOCH NIEMIECKA PORCELANA SEPTFONTAINES FILIŻANKA DO KAWY WZÓR RÓŻE

Porcelanka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Villeroy & Boch
Sygnatura z lat ok 1955 do ok 1985
Filiżanka do kawy, duża, ze spodkiem

Więcej zdjęć tutaj:
https://staraporcelana.blogspot.com/2021/03/villeroy-boch-elementy-serwisu.html

Filiżanka stan bardzo dobry, spodek ma malutki ubytek porcelany od spodu (ostatnie zdjęcie, ten po lewej)
Wymiary:
Filiżanka do kawy
Filiżanka: wysokość 5 cm, średnica u góry 8 cm, średnica na dole 5 cm, poj. ok 165 ml, Spodek: średnica 15,5 cm

Zapraszam na moje pozostałe ogłoszenia gdzie można znaleźć więcej elementów serwisu z tym wzorem.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Kolekcjonowanie porcelany jest moją pasją od lat, wszystkie egzemplarze jakie oferuję są poddawane dokładnym oględzinom, staram się na zdjęciach ukazać ich faktyczny stan. To samo tyczy się opisów. Każda rzecz jest starannie pakowana żeby dotarła nieuszkodzona. istnieje możliwość wysyłki kilku przedmiotów w jednej paczce, w przypadku zakupu większej ilości egzemplarzy proszę o kontakt.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

Tagi: #filiżanka do kawy, #porcelana róże, #porcelana vintage, #villeroy & boch do kawy

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Porcelanka

Kolekcjonowanie porcelany jest moją pasją od lat, wszystkie egzemplarze jakie oferuję są poddawane dokładnym oględzinom, staram się na zdjęciach ukazać ich faktyczny stan. To samo tyczy się opisów. Każda rzecz jest starannie pakowana żeby dotarła nieuszkodzona.
istnieje możliwość wysyłki kilku przedmiotów w jednej paczce, w przypadku zakupu większej ilości egzemplarzy proszę o kontakt.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Porcelanka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top