1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Metalowe przedmioty
  4.  > Walizkowa maszyna do pisania model 105 Erika, VEB Robotron Rechen- und Schreibtechnik Dresden, Niemcy, 1976 r. (nr 6927733)

WALIZKOWA MASZYNA DO PISANIA MODEL 105 ERIKA, VEB ROBOTRON RECHEN- UND SCHREIBTECHNIK DRESDEN, NIEMCY, 1976 R.

Good Old Things

Cena: 500 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 12,00 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Walizkowa maszyna do pisania Erika model 105 wyprodukowana przez wschodnioniemiecką firmę VEB Robotron Rechen- und Schreibtechnik Dresden. Ten typ został wykonany w 1976 roku. Firma Erika stanowiła podstawę i inspirację do produkcji wielu innych maszyn takich jak Optima, Prasident, Aztecs, CBM, Robotron etc. Maszyny z serii 105 będące kolejną generacją maszyn marki Erika stanowią niepodważalny wzór maszyny do pisania i są uważane za kanon wzornictwa przemysłowego.

 

Firma Erika stanowi jedną z najistotniejszych firm zajmujących się produkcją maszyn dopisania w historii, a maszyny z serii 30/40 można odnaleźć jako eksponaty w wielu muzeach techniki na całym świecie. Egzemplarz zachowany jest w bardzo dobrym stanie, prawdopodobnie nie była używana lub została użyta zaledwie kilka razy. Maszyna z niewielkimi śladami użytkowania. Maszyna jest sprawna, wymaga jedynie wymiany taśmy, która z racji wieku zdążyła już wyschnąć.
Wymiary:
wysokość 13 cm | szerokość 34 cm | głębokość 34 cm

Wymiary w walizce:
wysokość 15 cm | szerokość 39 cm | głębokość 38 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top