1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Wisiory i charmsy
  4.  > wieczne pióro (nr 5389726)
Dzień Dziecka 2019

WIECZNE PIÓRO

MAKU

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Duży wisior wykonany metodą fusingu z grubego szkła bezbarwnego. Na powierzchni widnieje delikatny wzór pióra, który został starannie wygrawerowany w szkle.

Bardzo delikatny i kobiecy. Polecam!

Wymiary: ok. 3,5 x 10 cm
Grubość szkła (5mm) czyni je bezpiecznym i odpornym na złamanie, pękniecie itp. przy noszeniu.
Wisior zawieszony na łańcuszku w kolorze starego złota o długości ok. 80 cm.

Szklany element wykonywany jest ręcznie więc każdy egzemplarz może się nieznacznie różnić od tego na zdjęciach.

TAGI: #fusing, #pióro, #szklana biżuteria, #szkło
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy MAKU

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top