1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Wisiorek z fragmentem łąki / Pamiątka lata / Fioletowy, złoty naszyjnik z żywicy / Zawieszka z prawdziwymi kwiatami, roślinami (nr 6323143)

WISIOREK Z FRAGMENTEM ŁĄKI / PAMIĄTKA LATA / FIOLETOWY, ZŁOTY NASZYJNIK Z ŻYWICY / ZAWIESZKA Z PRAWDZIWYMI KWIATAMI, ROŚLINAMI

Axelandra handmade

Cena: 115 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 8,00 zł / 1,60 zł
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Drobne kwiaty, malutkie listki, kwiatostany traw, oraz kruszone muszle zatrzymane w krystalicznej żywicy, tworzą razem wspaniałą pamiątkę lata. Płatki złota dodają zawieszce pięknego blasku, a lśniące fragmenty muszli mienią się różnymi odcieniami fioletu.
Wisiorek będzie niepowtarzalnym uzupełnieniem ślubnej stylizacji w tylu boho, jak również idealnym prezentem, dla każdego kto ceni piękno przyrody.

Staram się jak mogę, żeby każdy egzemplarz jak najmniej odbiegał od przedstawionego na zdjęciu, jednak ponieważ w naturze nie występują dwie identyczne rośliny i dodatkowo każdą zawieszkę wykonuję ręcznie, wisiorki różnią się nieznacznie od oryginału. Dzięki temu Twoj egzemplarz jest jedyny i niepowtarzalny!


Wymiary wisiorka (bez oczka do zawieszenia): 2,2 cm x 1,5 cm

Pielęgnacja:
Biżuterię najlepiej przechowywać suchym w miejscu, które nie jest narażone na bezpośrednie, długotrwałe działanie promieni słonecznych.

W przypadku zabrudzenia, jeśli to konieczne, wisorek można umyć wodą z mydłem, po czym delikatnie osuszyć i pozostawić w suchym, przewiewnym miejscu do całkowitego wyschnięcia. Drobne smugi wystarczy przetrzeć ściereczką z mikrofibry/ściereczką do okularów.

TAGI: #naszyjnik boho, #naturalna biżuteria, #styl boho, #wisiorek z kwiatami
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Axelandra handmade

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top