1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Doniczki i wazony
  5.  > Wysoki wazon rękodzieło (nr 6971587)
Ręcznie wykonany ceramiczny wazon, który spełnia również formę dekoracyjną.
Nadaje się do nowoczesnych wnętrz jak i również miłych i przytulnych pomieszczeń.
Wazon jest wąski i wysoki co podbija efekt wizualny wstawionych do niego kwiatów.

Unikatowy, każdy detal jest indywidualny i nie powtarzalny.
Nietypowy i unikatowy desing sprawi, że Twoje wnętrze nabierze stylu i niepowtarzalnego wyglądu.
Kolor biało - czarny (marmurkowy). Na zewnątrz naczynie nieszkliwione co powoduje naturalny efekt. Wnętrze naczynia pokryte szkliwem co skutkuje trwałością i nieprzepuszczalnością.


Wymiary:
Wysokość :28cm
Szerokość: 7 cm

Tagi: #marmurkowa, #rękodzieło, #wazon ceramiczny, #wysoki

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Mila Handmade Ceramics

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top